260 nagród dla klientów od Enei w olimpijskim konkursie „Razem po nagrody”

Do wspólnego kibicowania i wspierania Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej w kampanii #RazemPoEmocje zachęca Enea, sponsor Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Specjalnie na Igrzyska w Tokio, koncern energetyczny przygotował konkurs dla klientów, w którym do wygrania jest aż 260 nagród.

Konkurs „Razem po nagrody” potrwa do 8 sierpnia. Mogą w nim wziąć udział klienci indywidualni, którzy w czasie trwania konkursu zdecydują się na zawarcie umowy na dostępne w ofercie Enei produkty:  ENERGIA+ Fachowiec i Enea Smart lub usługi dodatkowe: Fachowiec i  Office 365 dla domu. W proponowanych produktach, klienci poza energią elektryczną mogą zyskać np. pomoc fachowców w razie nagłej awarii czy pakiet nowoczesnych rozwiązań dla domu, zwiększających bezpieczeństwo i pozwalających na zarządzanie zużyciem energii.

By mieć szansę na jedną z 260 nagród należy wykazać się kreatywnością i ułożyć hasło dopingujące polskich sportowców na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Autorzy najciekawszych propozycji, które wskaże jury otrzymają m.in. rowery elektryczne i turystyczne, telewizory, kamery sportowe, smartwatche, mini drony, karty podarunkowe do sieci 4F lub kody rabatowe do Strefy Zakupów Enei.

– Nasi klienci oczekują od nas nie tylko produktu podstawowego - energii elektrycznej, ale również wysokiej jakości obsługi wraz z pakietem dodatkowych korzyści. Przy okazji święta wszystkich sportowców, w które jesteśmy zaangażowani jako sponsor Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej zachęcamy do wspólnego kibicowania i skorzystania z oferty Enei. Teraz decydując się na wybrane produkty i usługi, można wygrać cenne nagrody – podkreśla Tomasz Siwak, wiceprezes Enei ds. handlowych.

Konkurs przeznaczony jest dla obecnych klientów Enei oraz wszystkich, którzy do tej pory nie korzystali z oferty zakupu energii elektrycznej od firmy. Każda umowa na objęty konkursem produkt lub usługę w Enei to możliwość zgłoszenia w konkursie i wygranej.

Szczegóły wraz z Regulaminem konkursu dostępne są w Biurach Obsługi Klienta Enei oraz na stronie enea.pl/konkurs. Z ofertami produktów i usług można zapoznać się w Biurach Obsługi Klienta Enei oraz na stronie enea.pl.

Źródło: Enea S.A.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..